Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://softman.pl/oprogramowanie-kadrowe/


Oprogramowanie kadrowe


Softman S.A.

Okulickiego 5F, 05-500 Piaseczno

Tel: 22 750 22 40

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania personelem czy innego typu systemy wspomagające mogą znacząco pomóc w usprawnieniu działania danej firmy. Tyczy się to zarówno dużych przedsiębiorstw, zatrudniających dziesiątki czy setki pracowników, jak i mniejszych firm, których właściciele chcą efektywniej zarządzać zasobami.

Dobrej jakości, proste w obsłudze oprogramowanie kadrowe znajduje się w ofercie firmy Softman S.A. Klienci mają do wyboru wiele rodzajów programów, które pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad różnymi elementami składowymi firmy. Wśród programów znaleźć można między innymi profesjonalny system kadrowy, płatniczy, system przeznaczony do pożyczek, oprogramowanie leasingowe czy zaawansowane oprogramowanie „chmury” dla firm.

Warto dodać, że wszystkie sprzedawane programy są zgodne z obowiązującym prawem, co stanowi ważną informacje dla wielu przedsiębiorców.

  • Oprogramowanie ich autorstwa jest dobrze "skrojone" i dopasowane do naszych potrzeb. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na software od nich.

  • greenbird806 dodał komentarz 2021-06-02 15:44:40
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

TanieMilitaria.pl


Lasek Brzozowy 13, Warszawa

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

Hair Air Karolina Stępczyńska


Szczęśliwicka 54, Warszawa