Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://lizard.pl/rozwiazania/mikrotik/


Lizard Sp. z o.o. Sp. k. • Mikrotik usługi


Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Bukowińska 22, 02-703 Warszawa

Tel: +48 22 472 40 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Małe, średnie oraz duże firmy powinny być wyposażone w bezpieczny dostęp do Internetu oraz zasobów firmy. W tym celu warto zatroszczyć się o kompleksową konfigurację sieci, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Firma Lizard jako partner marki Mikrotik dostarcza najnowsze rozwiązania sprzętowe oraz jest w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie działania sieci firmowych na każdym etapie: od projektowania, poprzez konfigurację, aż po rozbudowę, utrzymanie i konserwację sieci.

Przedsiębiorstwo oferuje usługi przedsiębiorcom z dużych polskich miast m.in.: Warszawy, Krakowa czy  Poznania.Wszędzie tam sieci tworzone z wykorzystaniem urządzeń sieciowych Mikrotika oferują przedsiębiorcom szybki i bezawaryjny przepływ informacji, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Poza ofertą urządzeń firma proponuje także konsultacje w zakresie ich użytkowania oraz szkolenia dotyczące konfigurowania sieci. Usługi skierowane są do firm z branży IT, które chcą rozwijać swoje umiejętności.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

TanieMilitaria.pl


Lasek Brzozowy 13, Warszawa

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

Hair Air Karolina Stępczyńska


Szczęśliwicka 54, Warszawa