Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://przeprowadzkilajkonik.pl/transport/


Tani transport mebli Kraków


Lajkonik Przeprowadzki

Paulińska 16, 31-065 Kraków

Tel: 884853948

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przewóz mebli i innych przedmiotów wielkogabarytowych to niewątpliwie wielki problem podczas każdej przeprowadzki, niezależnie od tego, ile jest takich przedmiotów i na jaką odległość trzeba je przewieźć. Na pewno więc wygodnie jest skorzystać w takie sytuacji z fachowych usług, ale wiele osób tego nie czyni. Powodem tego jest oczywiście obawa wysokich kosztów, często bowiem uważa się, że będzie to dużo kosztować.

Bez trudu można jednak znaleźć tani transport mebli w Krakowie. Oferuje go firma Lajkonik Przeprowadzki, która w dodatku nie każe swym klientom długo czekać na pomoc ze swej strony. Pracując przez okrągły tydzień, jej pracownicy są w stanie bardzo szybko wywiązać się z powierzonych im zadań, w dodatku robiąc to w sposób wzorcowy. Demontują meble, pakują je i przewożą w bezpieczny dla nich sposób, klienci mogą być więc spokojni o swe mienie oraz cieszyć się wygodą, bez dużych wydatków.

  • Ta firma w bardzo szybki sposób przewiozła mi meble z jednego na drugi koniec Krakowa. Po prostu pełen profesjonalizm.

  • Dominik Błaszczyk dodał komentarz 2019-03-07 12:21:06
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, Kraków

F. H. U. P. M&M


Radziszowska 44, Skawina

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia