Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://operamydlana.com/maszynowe-czyszczenie-podlog-i-polimeryzacja-warszawa/


Polimeryzacja podłóg warszawa - Opera Mydlana


Opera Mydlana

Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

Tel: 698 047 688

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Na stronie internetowej operamydlana.com została przedstawiona oferta firmy sprzątającej, która świadczy swoje usługi urzędom, szkołom, klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom, właścicielom powierzchni biurowej, galerii handlowych czy hal magazynowych.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się maszynowe czyszczenie i polimeryzacja podłogi. Fachowcy zajmują się myciem posadzek betonowych, kamiennych, ceramicznych czy PCV. W przypadku wyjątkowo zaniedbanych powierzchni pracownicy korzystają z nowoczesnej maszyny szorująco-zbierającej lub szorowarki z odkurzaczem wodnym. Po usunięciu brudu i przebarwień następuje nałożenie warstwy polimerowej oraz konserwacja. Powłoka jest antypoślizgowa i dobrze chroni posadzkę przed zanieczyszczeniami i wilgocią.

Polimeryzacja podłóg jest przeprowadzana w Warszawie. W celu poznania szczegółów oferty oraz zarezerwowania terminu należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

TanieMilitaria.pl


Lasek Brzozowy 13, Warszawa

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

Hair Air Karolina Stępczyńska


Szczęśliwicka 54, Warszawa