Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://fritzbox.com.pl/router-wifi-do-lte-z-modemem-na-karte-sim-szybki-dostep-do-internetu-z-kazdego-miejsca-blog-pol-1308134131.html


Modem na kartę sim


SZYMON WIŚNIEWSKI PROICT, SKLEP PATRONACKI FRITZBOX.COM.PL

Janosika 11, 60-195 Poznań

Tel: 22 2019 319

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Internet LTE większości kojarzy się z sieciami komórkowymi. Jednak jego zaletami mogą się cieszyć nie tylko osoby dysponujące najnowocześniejszymi smartfonami czy tabletami, obsługującymi ten standard. Dzisiaj, dzięki specjalnym modemom na kartę SIM można z niego korzystać zarówno w domu, jak i poza nim. Ważne jest jednak to, aby takie urządzenie gwarantowało wykorzystanie pełnię możliwości tego rodzaju sieci.

Korzystając z propozycji, jakie są dostępne na stronie sklepu internetowego fritzbox.com.pl, masz pewność, że Twój Internet LTE będzie działał z najwyższą prędkością i stabilnością. Oferowany przez firmę modem na kartę SIM to nowoczesny sprzęt, dzięki któremu bez problemu będziesz mógł korzystać z Internetu nawet przy maksymalnym obciążeniu. Chcesz oglądać swoje ulubione filmy czy seriale w Full HD? A może marzysz o grze przez Internet bez „lagów”? Wybierając propozycje tego sklepu, z pewnością tak będzie! Wejdź na stronę internetową sklepu, przejrzyj dostępny tam asortyment, a także zasięgnij profesjonalnej wiedzy z bloga i wybierz najlepsze dla Ciebie urządzenie!

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

e-masters.pl


Głogowska 165, Poznań

TIP-TOPOL Sp. z o.o.


Kostrzyńska 33, Pobiedziska

Bellbox sp. z o.o.


Rubież 46A/208, Poznań