Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://infinity-love.pl/biuro-matrymonialne-krakow/


https://infinity-love.pl/biuro-matrymonialne-krakow/


INFINITY INT.

Nowogrodzka 42, 00-695 Warszawa

Tel: +48 22 566 08 91

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Myślałeś, że spotkanie osoby idealnie dopasowanej do Ciebie, to tylko kwestia czasu? Jeżeli zdobyłeś to, o czym marzyłeś, a zatem spełnienie zawodowe i własne cztery ściany, jednak wciąż doskwiera Ci samotność, przestań czekać, aż ktoś wspaniały pojawi się w Twoim życiu i zechce je z Tobą dzielić. Weź los w swoje ręce i stań się członkiem Infinity Love. To krakowskie biuro matrymonialne pomoże Ci wypełnić pustkę, która tak bardzo Ci doskwiera. Pozwól na przeprowadzenie z Tobą wywiadu, który umożliwi poznanie Ciebie, Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Dzięki temu agencja będzie mogła umówić Cię na spotkanie z osobą Twoich marzeń.

Nie czekaj, aż w drzwiach Twojego domu stanie człowiek, który sprawi, że Twoje życie stanie się pełniejsze. Nie marnuj czasu swojego i osoby, która, tak jak Ty, pragnie pokochać kogoś całym swoim sercem.

  • To biuro matrymonialne może być pomocne w znalezieniu odpowiedniego kandydata na partnera. Jako zapracowana osoba nie miałam czasu na szukanie, ale dzięki ich usługom znalazłam swoją miłość.

  • odase dodał komentarz 2019-04-24 15:23:51
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

ENDOARTEX


Plac Czerwca 1976 r. 2, Warszawa

NaprawEkran.pl


Okęcka 3, Warszawa

RemontiBudowa.pl


Al. Jerozolimskie 204, Warszawa