Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://www.upadlosci-konsumenckie.pl/wniosek-o-upadlosc-konsumencka


Wniosek o upadłość konsumencką


upadlosci-konsumenckie.pl

Szeligiewicza 4, 40-074 Katowice

Tel: +48 793 434 596

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Choroby, utrata pracy, wypadek – istnieje wiele okoliczności niezwiązanych z celowym lub nieodpowiedzialnym zachowaniem, które przyczyniają się do niekontrolowanego zadłużenia. Co roku w Polsce wiele osób ma ogromne trudności z oddawaniem długów wobec wierzycieli, co prowadzi do ogłoszenia upadłości. Takie prawo przysługuje w co najmniej 10-letnich odstępach czasu. Kancelaria Upadlosci-Konsumenckie.pl współpracuje z osobami, które chcą ogłosić upadłość konsumencką.

Aby ogłosić upadłość konsumencką, sąd bada wniosek składany zazwyczaj przez dłużnika, rzadko wierzyciela (nieliczne przypadki regulowane odrębnymi przepisami). Szczególnie skomplikowaną sytuację mają byli przedsiębiorcy, ale oni również mogą liczyć na pomyślne rozstrzygnięcie. Upadłość można zgłosić po uzgodnieniach z kancelarią prawną z Katowic Upadłość Konsumencka – bez względu na to, czy jest się przedsiębiorcą, czy nie.

W efekcie zasądzenia upadłości na podstawie dobrze wypełnionego wniosku działania podejmuje syndyk masy upadłościowej, który przejmuje majątek zadłużonej, upadłej osoby fizycznej i po wycenie próbuje go sprzedać.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Agencja Turystyczno-Reklamowa „WRZOS”


Krasickiego 19, Świętochłowice

BeautySalon24


3 Maja 1, Chorzów

Maxsote


strzelców bytomskich 87B, bytom