Już wkrótce...

PRELEGENCI

Piotr Biernacki
MGX Infoservice

– Konsultant biznesowy – analiza, symulacja i optymalizacja procesów biznesowych,
– Trener i nauczyciel akademicki – z zakresu BPMN, symulacji procesów, architektury procesów i BPM
– Projektowanie metodyk modelowania procesów biznesowych i coaching dla firm konsultingowych, wdrożeniowych i klientów końcowych różnych branż
Właściciel MGX Infoservice od 05.1993. W latach 05.1993-2000 — Przedstawiciel Micrografx na centralną i wschodnią Europę (Oprogramowanie do modelowania, symulacji i analizy procesów biznesowych). W latach 2001-2011 partner jednostki biznesowej firmy Corel – iGrafx (współtwórca notacji BPMN) a w latach 2011-2014 po usamodzielnieniu się iGrafx – partner wiodący iGrafx w Polsce (wdrożenia narzędzi do modelowania i symulacji procesów biznesowych, zarządzania dokumentacją procesów, narzędzi klasy BPA i do monitorowania procesów biznesowych). Od 2002 partner wiodący firmy Minitab (narzędzia do statystycznej kontroli procesów). Od końca lat 90 współpracował z różnymi firmami konsultingowymi i softwareowymi. Przeprowadził ponad 150 szkoleń otwartych, których uczestnikami były osoby praktycznie ze wszystkich branż (od administracji publicznej poprzez uczelnie, instytucje finansowe, pocztę i firmy kurierskie, firmy branży energetycznej, wydobywczej, produkcyjne i handlowe po portale internetowe, firmy wdrożeniowe i producentów oprogramowania). Członek Rady Programowej Polskiego Certyfikatu BPMN IBS PAN, Liczba godzin doświadczenia w prowadzeniu szkoleń – ponad 4000 godzin.
Marek Kowalczyk
MANDARINE Project Partners

Pogromca złej wielozadaniowości (zławiel). Wraz z zespołem pomógł zrealizować na czas największy projekt tego typu w Europie — warte 2 mld dolarów wejście na giełdę PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA, w którym uczestniczyło 2000 osób na terenie całej Polski.
Jest praktykiem zarządzania ograniczeniami wg Goldratta, twórcą MANDARINE Project Partners i wydawnictwa MINT Books. Wykłada na kilku programach MBA, w tym w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Jest kierownikiem naukowym Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektem na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Prowadzi blog o zarządzaniu projektami http://projektynaczas.pl.
Janusz Pieklik
Business Global Consulting Polska Sp. z o.o.

Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów w zakresie ERP w kraju. Brał udział w ponad 300 projektach krajowych i zagranicznych.
Reaktywował i audytował dziesiątki nieudanych projektów. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami międzynarodowymi.
Opracował autorską metodykę Agile for ERP która jest z powodzeniem wykorzystywana na projektach krajowych i zagranicznych. Agile for ERP cieszy się dużą popularnością w Europie.
Jest autorem koncepcji IQ ERP.

SPONSORZY
 

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA


FUNDATORZY NAGRÓD
PATRONI MEDIALNI
 ORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress